Dodací podmínky


Objednané zboží zasíláme prostřednictvím Uloženky, České pošty a kurýrních služeb - expedujeme obvykle hned následující den po obdržení platby převodem na účet / v případě dobírky následující den od objednání.

Služby Zásilkovny a České pošty (ČR + SK) - dodání běžně trvá 1-3 pracovní dny od odeslání. Na Slovensko se může doručovací doba mírně prodloužit.

Služby kurýrních přepravců (ČR) - dodání běžně trvá 24 hodin /následující den/ od odeslání (pokud k odeslání došlo před 17 hodinou).

Služby České pošty (EU a zbytek světa) - dodání běžně trvá především dle vzdálenosti dané lokality (individuální). - Momentálně je tato doprava pozastavena.Poštovné a balné

Česká republika + Slovenská republika:

Přeprava Zásilkovnou (ČR), Dopravní společností nebo Českou poštou (ČR) - k objednané zásilce po České republice při nákupu nad 1.500,- kč (zásilka do 10 kg - doporučené psaní/balík) neúčtujeme poštovné ani balné. DOPRAVA ZDARMA!!!

Přeprava přes Zásilkovnu - k objednané zásilce po České republice účtujeme poštovné a balné 98,- Kč.

Přeprava Českou poštou - k objednané zásilce po České republice účtujeme poštovné a balné 138,- Kč. - Momentálně je tato doprava pozastavena.

Přeprava kurýrní službou - k objednané zásilce po České republice (zásilka do 5 kg) účtujeme poštovné a balné 148,- Kč.
(kurýrní službu vybírá Droid.cz dle velikosti zásilky a nejrychlejšího řešení do dané lokality - většinou se jedná o DPD).

Přeprava Českou poštou - k objednané zásilce do Slovenské republiky (zásilka do 10 kg - doporučené psaní/balík) účtujeme poštovné a balné 248,- Kč. - Momentálně je tato doprava pozastavena.


Expedice zásilky do EU či jiného státu (prostřednictvím České pošty):

Přeprava Českou poštou - k objednané zásilce do Evropské Unie (zásilka do 5 kg - doporučené psaní/balík) účtujeme poštovné a balné 798,- Kč.

Přeprava Českou poštou - k objednané zásilce do jiného státu světa (zásilka do 5 kg - doporučené psaní/balík) účtujeme poštovné a balné 998,- Kč.


Varianty platby:

Převod na bankovní účet - jakmile budeme evidovat platbu na účtě, zásilku co nejdříve vyexpedujeme.

Na dobírku - zásilku expedujeme co nejdříve po objednání. Za dobírku se doplácí poplatek: Zásilkovna: 48 kč, Česká pošta: 48 kč, kurýrní služba: 48 kčObal zboží:


Zboží je ve většině případů volně balené (např. v plastovém sáčku, popř. v krabičce, některé zboží je balené i v originálním obalu od výrobce - pro případné bližší informace, které zboží je jak balené, nás prosím kontaktujte na e-mailu: droid@droid.cz). Odesíláno pak nejčastěji bývá v bublinkových obálkách.