Mini selfie tyč - Wavor

Nový produkt

Mini selfie tyč Wavor o minimálních rozměrech 16 cm a maximálních 50 cm. Selfie tyč, která se vám vejde do kabelky nebo i např. do kapsy. Selfie tyč je malá a lehká a proto je vhodná na cesty.

Více informací

2 ks

328,00 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Mini selfie tyč Wavor o minimálních rozměrech 16 cm a maximálních 50 cm. Selfie tyč, která se vám vejde do kabelky nebo i např. do kapsy. Selfie tyč je malá a lehká a proto je vhodná na cesty. Jednoduché propojení s telefonem přes konektor jack 3,5 a již jen stačí tlačítkem začít pořizovat vaše nejlepší selfie fotky.

Specifikace:

Materiál: nerez, plast
Váha: 64 g.
Protiskluzová silikonová rukojeť, odolná kovová teleskopická tyč a pevný držák telefonu, propojení s telefonem přes konektor jack 3,5, spoušť, která je umístěná na rukojeti.

Vhodné například pro smartphony: iPhone 4, 4s, 5, 5s, 6, 6 Plus, Samsung S4, S5, S6, S6 edge, Huawei,... atd.
Unikátní kulová hlava držáku umožňuje nastavit úhel Smartphone až o více jak 270°.
Lehké a pohodlné přenášení.

Nastavení:

U novějších verzí tohoto OS je propojení s mobilem automatické stejně jako u iPhonu.

U starších verzí je postupujte takto: zapněte focení, přejděte do nastavení a otevřete třetí menu – pokročilé nastavení. Zde najděte ovladač hlasitosti a ten nastavte na „Spoušť“ (Capture). Poté bude vaše tyč bez problému fungovat a při každém stisknutí tlačítka vyfotíte selfie. Pokud tomu tak náhodou nebude, vypněte a zapněte mobil a zkontrolujte, zda je jack konektor správně vložen.

Některé verze Androida bohužel neumožňují nastavit tlačítko hlasitosti jako spoušť (zkontrolujte si, jestli máte nainstalován nejnovější verzi OS). V takovém případě si stáhněte selfie aplikaci, která umí propojení se selfie tyčí. Jedná se například o Camera360 Ultimate - aplikaci (40 MB) si můžete zdarma stáhnout na Google Play. Po nainstalování nastavte klávesu pro ovládání hlasitosti (Voice key) jako klávesu foťáku (Camera key).

Selfie tyč pro Windows phone, Blackberry, Xiaomi, Sony a Huawei

Máte mobil jedné z těchto značek nebo s jedním s těchto OS? U novějších verzí je to jako u iPhonu nebo novějšího Androida – propojení je automatické. Pokud máte novější verzi OS, neměl by být v použití problém (od verze android 4.2.2 a vyšší).

Obrázky jsou ilustrativní, barvy se mohou lehce lišit.

Recenze

Napsat recenzi

Mini selfie tyč - Wavor

Mini selfie tyč - Wavor

Mini selfie tyč Wavor o minimálních rozměrech 16 cm a maximálních 50 cm. Selfie tyč, která se vám vejde do kabelky nebo i např. do kapsy. Selfie tyč je malá a lehká a proto je vhodná na cesty.

1 další produkt ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: